ОТРИМАЙТЕ УНІКАЛЬНЕ ВРАЖЕННЯ

Вирушайте в чарівну пригоду на повітряній кулі в прив'язному режимі вже зараз або замовте сертифікат для вільного польоту з активацією протягом року після завершення війни

ОТРИМАЙТЕ УНІКАЛЬНЕ ВРАЖЕННЯ

Вирушайте в чарівну пригоду на повітряній кулі в прив'язному режимі вже зараз або замовте сертифікат для вільного польоту з активацією протягом року після завершення війни

Illustration

ПРО НАС

Повітроплавання для нас - це пристрасть, яка дозволяє надавати відмінний сервіс і дарувати чарівні враження нашим друзям. Ми починали організовувати польоти на аеростатах на Київщині, коли про це знали одиниці, а зараз ми збираємо тисячі людей на наших фестивалях "Монгольф'єрія" у Києві на ВДНГ та інших містах на стадіонах. Польоти на повітряних кулях організовує повітроплавне товариство "Монгольф'єр", якому належать 11 рекордів України, власна повітроплавна авіабаза та школа пілотів.

МИ ПРАЦЮЄМО

24 лютого 2022 року росія розпочала війну проти України. Село Колонщина, де знаходиться наша авіабаза, було в окупації понад місяць. Директор нашої компанії Сергій Скалько та кілька пілотів приєдналися до Збройних сил України, щоб захистити наших громадян та незалежність держави. Сьогодні ми всі єдині у бажанні повернути мир на нашу землю. Ми продовжуємо роботу та пропонуємо два типи послуг: здійснити прив'язний політ на повітряній кулі зараз або придбати подарунковий сертифікат для вільного польоту з активацією протягом року після закінчення війни.Слава Україні!

Illustration

ПРИВ'ЯЗНИЙ ПОЛІТ

Підніміться на крилах мрії з прив'язаним польотом на повітряній кулі - єдиним доступним способом на даний момент відчути висоту пташиного польоту. Щоб ви отримали максимум приємних вражень, ми обрали найживописнішу локацію, близько 40 км від Києва по Житомирськый трасі. У корзині теплового аеростата доступно від 2 до 6 місць, з вами буде лише пілот. Повітряна куля прив'язана спеціальними тросами, що дозволяють вам піднятися на висоту приблизно 30 метрів, що дорівнює близько 10-поверховій будівлі. За бажанням, ви можете взяти з собою друзів і до 60 хвилин помінятися з ними місцями у корзині. А для закоханих пар ми підготували особливу романтичну атмосферу - шампанське з келихами чекатиме на вас у польоті.

9900 грн
Illustration

ВІЛЬНИЙ ПОЛІТ

Подаруйте близкій людині подарунковий сертифікат, який дозволить вирушити удвох в чарівну подорож на повітряній кулі, де мрії зливаються з реальністю, а романтика огортає кожен момент. Вільний польот на повітряній кулі - це не лише чудовий спосіб побачити світ з захоплюючої висоти, але й чарівна подорож для закоханих душ. Ваші очі наповняться ніжним світлом світанку або розкішною золотистою палітрою заходу сонця, що оточуватиме вас з усіх боків. Лагідні промені сонця грітимуть вашу шкіру, надаючи особливого чару вашій подорожі. У корзині повітряної кулі знаходяться дві людини і пілот, а польот триває до 60 хвилин.Подарунковий сертифікат можна активувати протягом року після закінчення війни та відкриття повітряного простору.

9900 грн

ПЕРЕВЕРШУЄМО ОЧІКУВАННЯ

Наше завдання – подарувати вам позитивні емоції та перевершити очікування. До початку війни ми організовували не лише індивідуальні польоти, а й гранд фестивалі, якими пишаємося. Ми закохали у повітроплавання тисячі людей та створили нову галузь культурного відпочинку в Україні.

Відео наших польотів

ВІДЕО НАШИХ ФЕСТИВАЛІВ

Разом із регулярними польотами на повітряних кулях ми організовуємо найбільші в Україні та одні з найвидовищніших у Європі фестивалі повітряних куль "Монгольф'єрія"

Фестиваль "Монгольф'єрія" - міський формат

Фестиваль "Монгольф'єрія" - формат у передмісті

FAQ

Прив'язний політ

 • Коли можна здійнити прив'язний політ?

  Ми можемо організувати прив'язний політ кожного льотного дня. Повітроплавання залежить від погодних умов, а саме від швидкості поривів вітру та опадів. 

 • Де здійснюються прив'язні польоти?

  Ми обрали мальовниче та романтичне місце для організації прив'язних польотів - Добропарк, що знаходиться в с. Мотижин, 29 км. Житомирської траси.

 • Скільки людей можна взяти в політ?

  Під час прив'язного польоту в корзині аеростату можуть знаходятьсь 2-6 учасників + пілот. Прив'язні польоти - індивідуальні, тобто сторонніх людей в корзині не будет. Також ви можете запросити свої друзів та помінятися з ними місцями. Для цього пілот здійснить тимчасову посадку.

 • Яка тривалість та висота польоту?

  Прив'язний політ триває 40-60 хвилин. За цей час ви дізнаєтесь як влаштовано повітроплавання, відчуєте унікальну атмосферу та побачите краєвиди заміської природи та Добропарку з висоти пташиного польоту. Повітряна куля піднімається до 30 метрів, що приблизно як десятиповерхівка. 

 • Чи можлива фотозйомка?

  Ви можете запросити свого фотографа або за додаткову плату замовити нашого фотографа. Фотографа можна брати з собою в корзину під час прив'язного польоту.

Вільний політ

 • Коли можна здійнити прив'язний політ?

  Під час військового стану повітряний простір зачинено, тому будь яка цивільна авіація в Україні не літає. Ми продовжимо діяльність одразу після завершення війни та відкриття повітряного простору. Ви можете придбати подарунковий сертифікат, який можна активувати протягом року після завершення війни.

 • Де здійснюються вільні польоти?

  Наша повітроплавна авіабаза знаходиться в селі Колонщина, Бучанського (Макарівського) району Київської області. Саме тут ми зустрічаємо із учасниками польоту та вирушаємо на стартовий майдачик. 

 • Скільки людей можна взяти в політ?

  Вартість, що зазначена на сайті, відповідає індивідуальному польоту для двох людей. Ви можете за додаткову плату запросити в політ своїх друзів. Максимальна кількість учасників 6 осіб.

 • Яка тривалість та висота польоту?

  Вільний політ триває 40-60 хвилин. Повітряна куля піднімається на допустиму висоту в залежності від погодних умов, це може бути кілька сотен метрів, а може й кіломентр. 

 • Чи можлива фотозйомка?

  Ви можете запросити свого фотографа або за додаткову плату замовити нашого фотографа. Фотограф залишається на землі. Якщо ви хочете взяти фотографа в політ, вам потрібно придбати додаткове місце в корзині. Найкращі фотографії виходять на землі під час старту. 

КОНТАКТИ

Працюємо без вихідних

Пишіть

au.moc.reiflogtnom%40emoclew

Телефонуйте

+380675003045

Заходьте

c. Колонщина, Бучанський р-н, вул. Київська 18а, авіабаза "Монгольф'єр".