УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ КВИТКІВ / СЕРТИФІКАТІВ

Доставка квитків та сертифікатів відбувається на e-mail адресу покупця не пізніше 24 годин після зарахування оплати.

Покупець має право повернути придбаний на сайті Продавця сертифікат за умови, що Продавець не запропонував дві або больше події до кінцевого терміну дії сертифікату для його використання або протягом 8 місяців з моменту покупки у разі відсутності терміну дії використання на сертифікаті. Сертифікат не підлягає поверненню та обміну до зазначеної на ньому кінцевої дати використання.
Для подачі заявки на повернення після кінцевої дати , потрібно, завантажити зразок заяви у довільній формі з зазначенням номерів сертифікатів, дати покупки, кінцевої дати використання, заповнити її та надіслати Продавцю на пошту info@balloonfest.com.ua разом із сканом / фотографією документу, що підтверджує особистість, сертифікатами та контактними даними.

Повернення грошових коштів за сертифікати здійснюється виключно способом, застосованим Покупцем при його оплаті.

У випадку організації Продавцем менше двох заходів після придбання Покупцем сертифікату і до кінцевої дати його дії, Покупець має право переоформити сертифікат на більший термін за погодженням із Продавцем або повернути вартість сертифікату, звернувшись до Продавця не пізніше ніж за 24 години до кінцевої дати дії Сертифікату.

Продавець повертає Покупцю вартість придбаного сертифікату, не пізніше ніж через 30 (тридцять) банківських днів з дня отримання Продавцем письмової заяви Покупця з усіма супутніми документами, повернутого сертифікату, за умови заповнення повних і коректних даних.