Друзі, вже завтра, 12 січня, починаючи з 12:00 ми спробуємо запустити в небо повітряні кулі!
Маємо попередити, що нам може завадити вітер. Остаточне рішення буде прийматися на локації. Старти польотів можуть відбутися на території повітроплавного кафе DonBalloon або в іншому місці. Це залежить від погодних умов та буде вирішуватися о 12:00.
Якщо старт відбудеться в іншому місці, ви зможете побачити пролітаючи аеростаті над локацією або відправитися разом із повітроплавною командою на відповідне місце запуску повітряних куль.
Якщо буде можливість запустити повітряні кулі на локації – зможете зробити гарні фото.
У разі, якщо у зазначений час погода погіршиться (сильний вітер, опади), ми будемо вимушені перенести всі повітроплавні активності.
Локація: Територія повітроплавного кафе DonBalloon, що знаходиться на західній околиці с. Березівка, Макарівського р-н, Київської області. За посиланням вказана локація на Гугл карті.
Дата, час: 12 січня, 12:00.
Як дістатися: На власному транспорті по Житомирській трасі або на рейсових маршрутках від м. Житомирська, що прямують у напрямі Макарова (потрібно вийти на зупинці в кінці с. Березівка та перейти на іншу сторону траси під мостом).
Вхід вільний.
Сподіваємось на гарну погоду та яскраві враження! Тепло вдягайтеся і до зустрічі!

Фестиваль повітряних куль "Монгольф'єрія. Свято наближається"


12 січня 2020 р. вперше в історії України ви зможете здійснити подорож на повітряній кулі під Києвом із Сантою!
Подаруйте справжню новорічну казку тим, кого любите!
Відправляйтеся в унікальний політ під Києвом на повітряній кулі із пілотом-Сантою під час різдвяного повітроплавного фестивалю "Монгольф'єрія".

Подаруйте справжню новорічну казку тим, кого любите! Відправляйтеся в унікальний політ під Києвом на повітряній кулі із пілотом-Сантою під час різдвяного повітроплавного фестивалю «Монгольф'єрія».

10 аеростатів

Близько 10 повітряних куль стартуватимуть одночасно
12 січня

Вхід вільний
48 місць

Продаємо обмежену кількість місць для польоту
Де відбудеться фестиваль?
Фестиваль повітряних куль відбудеться всього в 20 хвилинах руху від Києва - в селі Березівка поряд із повітроплавним кафе DonBalloon, 39 км. по трасі Київ - Житомир
Де відбудеться фестиваль?
Фестиваль повітряних куль відбудеться всього в 20 хвилинах руху від Києва - на західній околиці села Березівка поряд із повітроплавним кафе DonBalloon, 39 км. по трасі Київ - Житомир (https://g.page/DonBalloon)
Подарунковий сертифікат для польоту на повітряній кулі
2990
грн.
Відправляйтеся у дивовижний політ на повітряній кулі під час фестивалю або здійснить незабутній подарунок близькій людині. Старт польотів 12 січня о 12:00. У продажі всього 48 місць в рамках одного запуску. Вартість вказана для польоту однієї людини. Політ триває близько години. В корзинах можуть знаходитися декілька повітроплавців.

Сертифікат дозволяє здійснити політ як під час фестивалю 12 січня, так і в інші дати у разі його перенесення через погодні умови (сильній вітер, гроза). Власник сертифікату також може скористатися сертифікатом протягом 15 місяців замість польоту на фестивалі, завчасно попередивши організаторів.
Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
Ім`я
E-mail
Телефон
Варіант доставки
Адреса доставки та зручний час
Бажана дата польоту
Бажаний час польоту
Payment method
Популярні питання
Коли відбудеться фестиваль?
Фестиваль повітряних куль відбудеться 12 січня / 12:00

Фестиваль відбудеться за наявності відповідних погодних умов. Час польотів та інших заходів може змінюватися. Слідкуйте за можливим оновленням програми.
Де відбудеться фестиваль і як дістатися?
Фестиваль повітряних куль відбудеться всього в 20 хвилинах руху від Києва - на західній околиці села Березівка біля повітроплавного кафе DonBalloon, 39 км. по трасі Київ - Житомир.
Наразі дістатися можна на власному автомобілі або маршрутках, які прямують у напрямі м. Макарів. Вихід на останній зупинці в с. Березівка. Вартість проїзду - 23 грн.
Про можливі додаткові варіанти транспорту ми проінформуємо вас по e-mail.

Чи вільний вхід?
Вхід на фестиваль безкоштовний.
Як здійснити політ на повітряній кулі на фестивалі?
Вартість польоту для однієї людини - 2990 грн. Сертифікат для польоту можна придбати, натиснувши кнопку "Замовити" на цьому сайті.
Що відбудеться у разі несприятливих погодних умов?
У разі несприятливої погоди (сильний вітер, гроза тощо), фестиваль буде перенесений. Зареєструйтеся на сайті, щоб отримувати новини на e-mail. Придбані сертифікати для польоту дозволять здійснити політ в нові дати фестивалю, у разі його перенесення. Також власник сертифікату може самостійно перенести свій політ, попередевши організаторів, та здійснити його в зручний день протягом 15 місяців в Макарівському районі Київською області.
Чи можуть літати діти?
На фестивалі повітряних куль можуть літати діти старше 8 років. Вартість польоту не змінюється, тому що кількість місць в корзинах фіксована і дитина буде займати не додаткове місце, а повноцінне місце замість дорослою людини.
Яка висота і тривалість польоту?
Політ триває близько однієї години та відбувається на висоті до 500 метрів. На цій висоті температура повітря змінюється несуттево і невідчутно для людини. Повітряна куля летить разом із вітром, тому в корзині вітер не відчувається.
Організатор фестивалю
Громадська спілка
"Українське повітроплавне товариство"
За підтримки Колонщинською сільської ради
Інформаційні партнери
Call Close
Залиште свій номер і ми вам зателефонуємо
Пишіть нам з будь-яких питань та підписуйтесь в соціальних мережах
kyivballoonfest@gmail.com